Wednesday, September 20, 2017

Hit czy kitsch - biżuteria drewniano-żywiczna

Co sądzicie o modnej u nas ostatnio (..."u nas", bo w ofercie Chińskich dostawców https://goo.gl/2yGkUT, to jest już od bardzo dawna) biżuterii łączącej drewno z krystaliczną żywicą chemoutwardzalną? Hit czy kicz? Dalibyście np. za taki pierścionek 150-200 zł? ... gdzie jedna z rodzimych firm np. pisze "... Wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowaliśmy innowacyjne pierścionki ręcznie robione, których nie kupicie nigdzie indziej. Zarówno pomysł, technologia, jak i samo wykonanie to dzieło pracowników firmy"? Ja bym nie dał, to znaczy nie dałbym w powyższej firmie, bo to ani prawda że "innowacyjne", ani tym bardziej, że "nie kupicie nigdzie indziej. Kupicie, kupicie i to w cenie od pojedyńczych do ...nastu dollarów, czyli ułamek ceny u nas!

Tylko popatrzcie:

https://goo.gl/yrK2Yb - 12...14 zł
https://goo.gl/eiNS4M - ok. 14 zł

https://goo.gl/GTzUi2 - ok. 10-11 zł


https://goo.gl/xZotNJ - ok 10-11 zł


https://goo.gl/GTzUi2 - ok. 10-11 zł


https://goo.gl/GTzUi2 - ok. 10-11 zł


https://goo.gl/XkPakK - ok. 45 zł


https://goo.gl/McLpA2 - ok. 14.50 zł

https://goo.gl/AGmfye - ok 12...14 zł

https://goo.gl/AGmfye - ok 12...14 zł

2 comments:

  1. Ja bym w życiu nie dała 200zł za kawałek drewienka zalany żywicą. Kolejna firma, która próbuje rzerować na niewiedzy konsumentów. Inteligentny człowiek poszuka sam taniej ;) mi się bardzo podoba taki naszyjnik za 12zł :)

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete

Polecane:

Podpalanie wstążki magnezowej i jej eksplozja (a właściwie wody) przy gaszeniu.

Szybka prezentacja palenia się wstążki magnezowej z AliExpress (21 metrów / 70 stóp za 11 zł) https://goo.gl/O8weIm Czy teraz już wieci...